menu Home
Music

5 gjërat më të mira që ndodhën me muzikën këtë javë

PriveRadio | January 26, 2020

Është java e çmimeve “Grammy” dhe gjëra të mëdha po ndodhnin përpara Natës më të madhe të Muzikës!

Njoftime më interesante të turneut arritën këtë javë nga BTS dhe George Strait. Taylor Swift morën një vështrim mbi dokumentarin e saj të ardhshëm në Netflix, Miss Americana, pak para premierës në Sundance të enjten (23 janar).

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   My Oh My

   Camila Cabello

  • Chart track

   2

   Say So

   Doja Cat

  • Chart track

   3

   The Trill

   Jonisa

  • Chart track

   4

   Future Nostalgia

   Dua Lipa

  • Chart track

   5

   ParadoX

   Remember Me

  • Chart track

   6

   Recovery

   Andi Dhoska

  • Chart track

   7

   You should be sad

   Halsey

  • Chart track

   8

   Tusa

   KAROL G, Nicki Minaj

  • Chart track

   9

   Ring

   Selena Gomez

  • Chart track

   10

   Tonight (Abelomania x Elio Deejay Remix)

   Vin Veli x Lore