menu Home

Electronic


DABÓ

Tirana [AL] close
keyboard_arrow_down

DABÓ eshte projekti muzikor i artistit Donald Braho. Krijuar 6 vjet më parë, kjo maskë lindi si nevojë për t’i sjellë më tepër jetë dhe gjallëri skenës elektronike vendase. I njohur për DJ setet me tonalitet të errët në clube, dhe ato disco/funk në ambiente me të qeta, vetia e […]

That's all