menu Home

Grammy


Grammy Awards 2020
GrammyMusic

Grammy Awards 2020 : Ja lista e fituesve

PriveRadio | January 27, 2020

Në Los Angeles është mbajtur edicioni i 62-të i ndarjes së çmimeve Grammy. Ja kush janë fituesit e ceremonisë : Incizimi i vitit “Hey, Ma,” Bon Iver “Bad Guy,” Billie Eilish “7 Rings,” Ariana Grande “Hard Place,” H.E.R. “Talk,” Khalid “Old Town Road,” Lil Nas X & Billy Ray Cyrus […]


The Chemical Brothers
ElectronicGrammyMusic Production

Grammy 2020: The Chemical Brothers fitojnë çmimin “Best Dance/Electronic Album”

PriveRadio | January 27, 2020

The Chemical Brothers sapo fituan dy çmimet më të mëdha të vitit 2020 në Grammys në fushën e muzikës elektronike, duke marrë në shtëpi trofetë për të dyja /  Best Dance/Electronic Album” si dhe “Best Dance Recording” Dyshja nuk udhëtuan për në Los Anxhelos për Grammys 2020, pasi ata aktualisht […]


That's all

 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby