menu Home

Musiclady gaga stupid love
Music

Lady Gaga surprizon me “Stupid Love”

PriveRadio | February 28, 2020

Ndërsa fansat presin lajme për një album të ri, ata janë duke goditur me këngën dhe videon e saj “Stupid Love”, Në fakt nuk na ndodh që të dëgjomë çdo ditë muzikë të re nga Lady Gaga. Kanë kaluar tre vjet nga solo e saj e fundit  ” The Cure […]


Shakira
Music

Doni të kërceni si Shakira ? Shiko këtë postim

PriveRadio | February 6, 2020

Shakira me të vërtetë nxori më të mirën nga trashëgimia e saj e përzier, në shfaqjen e Super Bowl LIV të Dielën. Duke bërë bashkë rrënjët e saj gjysmë kolumbiane dhe gjysmë-libaneze, performanca e saj përfshiu gjithçka, nga Lindjes së Mesme, tek vallëzimi i Zaghrouta, deri tek vallet popullore Afro-Kolumbiane, […]
Grammy Awards 2020
GrammyMusic

Grammy Awards 2020 : Ja lista e fituesve

PriveRadio | January 27, 2020

Në Los Angeles është mbajtur edicioni i 62-të i ndarjes së çmimeve Grammy. Ja kush janë fituesit e ceremonisë : Incizimi i vitit “Hey, Ma,” Bon Iver “Bad Guy,” Billie Eilish “7 Rings,” Ariana Grande “Hard Place,” H.E.R. “Talk,” Khalid “Old Town Road,” Lil Nas X & Billy Ray Cyrus […]


Music

5 gjërat më të mira që ndodhën me muzikën këtë javë

PriveRadio | January 26, 2020

Është java e çmimeve “Grammy” dhe gjëra të mëdha po ndodhnin përpara Natës më të madhe të Muzikës! Njoftime më interesante të turneut arritën këtë javë nga BTS dhe George Strait. Taylor Swift morën një vështrim mbi dokumentarin e saj të ardhshëm në Netflix, Miss Americana, pak para premierës në […]


That's all

 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Say So

   Doja Cat

  • Chart track

   2

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   3

   Savage Remix (feat. Beyoncé)

   Megan Thee Stallion

  • Chart track

   4

   Don't Start Now

   Dua Lipa

  • Chart track

   5

   Parajsa ime

   Alban Skenderaj (Feat. Elgit Doda)

  • Chart track

   6

   The Bones

   Maren Morris

  • Chart track

   7

   Falling

   Trevor Daniel

  • Chart track

   8

   Tusa

   KAROL G, Nicki Minaj

  • Chart track

   9

   Ring

   Selena Gomez

  • Chart track

   10

   Tonight (Abelomania x Elio Deejay Remix)

   Vin Veli x Lore