menu Home
Music

Doni të kërceni si Shakira ? Shiko këtë postim

PriveRadio | February 6, 2020
Shakira

Shakira me të vërtetë nxori më të mirën nga trashëgimia e saj e përzier, në shfaqjen e Super Bowl LIV të Dielën. Duke bërë bashkë rrënjët e saj gjysmë kolumbiane dhe gjysmë-libaneze, performanca e saj përfshiu gjithçka, nga Lindjes së Mesme, tek vallëzimi i Zaghrouta, deri tek vallet popullore Afro-Kolumbiane, përfshirë Champeta dhe Mapale.

Pas shfaqjes epike, këngëtarja kolumbiane e shoqëruar nga koreografi i saj 18-vjeçar nga Barranquilla, Liz Dany Campo Diaz, ndau një video hap pas hapi në YouTube, në mënyrë që të gjithë të mund të bashkohen me argëtimin nga shtëpia.

Shakira performon në skenë gjatë Pepsi Super Bowl LIV Show Halftime në Hard Rock Stadium më 2 Shkurt 2020 në Miami.
Jeni gati ? Shikoni videon

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby