menu Home
Music

Dukagjin Lipa zyrtarisht në listën e baballarëve më seksi në britani

PriveRadio | June 26, 2020
dukagjin lipa

Revista prestigjoze “The Sun” e ka futur Dukagjin Lipën në listën ku ndodhet edhe babai i këngëtares Perrie Edwards, i Holly Willoughby, modeles Molly-Mae Hague dhe ai i Hedi Klum.

Babai i Dua Lipës është cilësuar si një mashkull me tipare shumë tërheqëse. Kjo nuk është hera e parë që Dukagjini ka tërhequr vëmendjen e mediave prestigjoze.

“Dukagjini është ‘më i nxehtë se ferri’”, shkruajnë ata duke iu referuar referuar këngës hit të Dua Lipës me titull “Hotter than hell”.

Krahas kësaj, ai është vlerësuar edhe për mënyrën ideale të menaxhimit të karrierës së vajzës së tij Dua.

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby