menu Home
ElectronicGrammyMusic Production

Grammy 2020: The Chemical Brothers fitojnë çmimin “Best Dance/Electronic Album”

PriveRadio | January 27, 2020
The Chemical Brothers

The Chemical Brothers sapo fituan dy çmimet më të mëdha të vitit 2020 në Grammys në fushën e muzikës elektronike, duke marrë në shtëpi trofetë për të dyja / 

Best Dance/Electronic Album” si dhe “Best Dance Recording”

Dyshja nuk udhëtuan për në Los Anxhelos për Grammys 2020, pasi ata aktualisht janë duke punuar në një prodhim të ri për pjesën tjetër të turneut të tyre.

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby