menu Home
Music

Lady Gaga surprizon me “Stupid Love”

PriveRadio | February 28, 2020
lady gaga stupid love

Ndërsa fansat presin lajme për një album të ri, ata janë duke goditur me këngën dhe videon e saj “Stupid Love”, Në fakt nuk na ndodh që të dëgjomë çdo ditë muzikë të re nga Lady Gaga. Kanë kaluar tre vjet nga solo e saj e fundit  ” The Cure “

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby