menu Home
MusicNews

Madonna ofron banesën e saj për Harry dhe Meghan Markle

PriveRadio | February 5, 2020
Madonna

Madonna, gjatë turneut të saj ‘Madame X’ në Londër, ka thënë se çifti nuk duhet të shkojë në Kanada, pasi sipas saj, atje është një vend i mërzitshëm dhe se ata duhet të marrin me qira apartamentin e saj në New York.

“Unë do t’i lejoj ata të marrin me qira apartamentin tim në Central Park West. Ka dy dhoma me pamjen më të mirë në Manhattan. Gjithashtu ballkoni është i pabesueshëm”, është shprehur ajo.

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Say So

   Doja Cat

  • Chart track

   2

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   3

   Savage Remix (feat. Beyoncé)

   Megan Thee Stallion

  • Chart track

   4

   Don't Start Now

   Dua Lipa

  • Chart track

   5

   Parajsa ime

   Alban Skenderaj (Feat. Elgit Doda)

  • Chart track

   6

   The Bones

   Maren Morris

  • Chart track

   7

   Falling

   Trevor Daniel

  • Chart track

   8

   Tusa

   KAROL G, Nicki Minaj

  • Chart track

   9

   Ring

   Selena Gomez

  • Chart track

   10

   Tonight (Abelomania x Elio Deejay Remix)

   Vin Veli x Lore