menu Home
MusicNews

Madonna ofron banesën e saj për Harry dhe Meghan Markle

PriveRadio | February 5, 2020
Madonna

Madonna, gjatë turneut të saj ‘Madame X’ në Londër, ka thënë se çifti nuk duhet të shkojë në Kanada, pasi sipas saj, atje është një vend i mërzitshëm dhe se ata duhet të marrin me qira apartamentin e saj në New York.

“Unë do t’i lejoj ata të marrin me qira apartamentin tim në Central Park West. Ka dy dhoma me pamjen më të mirë në Manhattan. Gjithashtu ballkoni është i pabesueshëm”, është shprehur ajo.

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby