menu Home
Music Production

Publikohet klipi i ri Recovery nga Andi Dhoska

PriveRadio | January 23, 2020
Andi Dhoska

Pas një viti tejet të suksesshëm me këngën “Done with you”, producenti Shqiptar Andi dhoska s’ka të ndalur. Ai ka lançuar klipin e tij më të ri të titulluar ” Recovery ” i cili është pëlqyer shumë nga publiku. Kënga e ritmeve Tropical Strike është renditur në vendin e 5-të të klasifikimeve tona The Hot 10.

Por a do të arrijë edhe këtë herë Andi Dhoska në majat e klasifikimit !? Le ta ndjekim në ditët në vijim duke pritur sugjerimet dhe votimet e publikut.

 

Written by PriveRadio


 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Hallucinate

   Dua Lipa

  • Chart track

   2

   Banana

   Conkarah (Feat. Shaggy)

  • Chart track

   3

   Roses

   SAINt JHN (Dj Dark & Mentol Remix)

  • Chart track

   4

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   5

   Move Around

   Andi Dhoska

  • Chart track

   6

   Secrets (Feat. Raye)

   Regard

  • Chart track

   7

   Whoppa

   Tinie (Feat. Sofia Reyes and Farina)

  • Chart track

   8

   Intihask

   Hafex (Feat. Samira)

  • Chart track

   9

   Natalie Don't

   Raye

  • Chart track

   10

   ROCKSTAR (Feat. Roddy Ricch)

   DaBaby