menu Home

lady gaga


lady gaga stupid love
Music

Lady Gaga surprizon me “Stupid Love”

PriveRadio | February 28, 2020

Ndërsa fansat presin lajme për një album të ri, ata janë duke goditur me këngën dhe videon e saj “Stupid Love”, Në fakt nuk na ndodh që të dëgjomë çdo ditë muzikë të re nga Lady Gaga. Kanë kaluar tre vjet nga solo e saj e fundit  ” The Cure […]


That's all

 • The Hot 10
  • Chart track

   1

   Say So

   Doja Cat

  • Chart track

   2

   Intentions (feat. Quavo)

   Justin Bieber

  • Chart track

   3

   Savage Remix (feat. Beyoncé)

   Megan Thee Stallion

  • Chart track

   4

   Don't Start Now

   Dua Lipa

  • Chart track

   5

   Parajsa ime

   Alban Skenderaj (Feat. Elgit Doda)

  • Chart track

   6

   The Bones

   Maren Morris

  • Chart track

   7

   Falling

   Trevor Daniel

  • Chart track

   8

   Tusa

   KAROL G, Nicki Minaj

  • Chart track

   9

   Ring

   Selena Gomez

  • Chart track

   10

   Tonight (Abelomania x Elio Deejay Remix)

   Vin Veli x Lore