News RSS

"Emily in Paris" - Parisianët nuk do ta kenë të lehtë të njohin jetën e tyre të përditshme

2 days ago

Dua Lipa duket se ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat

6 days ago

Rihanna, një nga gratë sipërmarrëse më të pasura "Self-Made"

6 days ago

Stringirls lançojnë "Colorfull" klipi që sjell gëzim, ngjyra dhe kërcim në periudhën e veshtirë të COVID-19

1 week ago

"iPhone 12" back in time. Pa kufje, pa karikues dhe me 5G

1 week ago

Vazhdojnë xhirimet e “Mission Impossible 7” në Romë

1 week ago

“Levitating” e Dua Lipa-s dhe Da Baby arrin shifrën jubilare në YouTube

1 week ago

Bebe Rexha publikon këngën e re “Baby I’m jealous” me Doja Cat

1 week ago

Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

2 weeks ago

Madonna refuzon të bashkëpunoj me David Guetta për shkak të shenjës së horoskopit